BUGÜNKÜ GAZETELER
Gazeteler  Sabah Gazeteler  Milliyet Gazeteler  Zaman Gazeteler  Sözcü Gazeteler  Habertürk Gazeteler  Taraf Gazeteler  Cumhuriyet Gazeteler  Fotomaç Gazeteler  Türkiye Gazeteler  Tüm Gazeteler

Şiir Antoloji.comKitapŞiirEtkinlikler Şarkı SözleriŞarkılar Antoloji.comResimForumNedir?Antoloji.comÜyelerAntoloji.comGruplarAntoloji.com Mesajlarım

Yeni Tartışma Aç
 Forum Ana Sayfa
  - Yaşam
  - Güncel
  - Bilim
  - Edebiyat
  - Şiir
  - Kültür Sanat
  - Müzik
 Tüm Tartışmalar
 Serbest Kürsü
 Konferans Salonu
 Mavi Salon
 Nedir Bölümü
 Forum Yazılarım
 Sevginizi İlan Edin
 Anketler
 Kimler Online?
 Forum Kuralları

Forum bölümü ile ilgili düşüncelerinizi lütfen bize yazınız

Antoloji Dünyasından Haberler

Hayatınızı değiştiren kitap?

Bu cümleyi hayatımız boyu bir kez okuduk ya da duyduk...''bir kitap okudum hayatım değişti''Sizin hayatınız bu cümle ile ne kadar ilintili? Okuyup hayatınızı değiştiren bir kitap hangisi?

Başlatan: &NEVROTİK DERVİŞE& (22 Ağustos 2006 Salı)

Konuyla ilgili görüşünüz / mesajınız:
Yaptığınız yorumlar 30 saniye sonra sitede görüntülenecektir.

1 2 3 4 5 6 Sonraki »

• 0 person liked.
    0 person did not like.
    telliturnam (26.05.2014 10:23) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Bir Dinazorun anıları.. Mina Urgan..

• Metin Dolu (24.11.2013 15:51) Cevap yaz | Yazılmış 1 cevabı oku | Bu mesajı sil

keyifle okunacak bir kitap bulamayınca, oturup kendim yazdım. Caddeler ve Küller

Ahmet Katip (24.12.2013 21:35) Cevap yaz | Bu mesajı sil
    Aldım okudum. Çok beğendim

• Eldorado Yolcusu (27.07.2013 05:33) Cevap yaz | Yazılmış 1 cevabı oku | Bu mesajı sil

Bir kadini tanimak...kitap değil ama benim hayatimi kitaplastirmasina az kaldi...

Sosyal Zeka (29.07.2013 12:26) Cevap yaz | Bu mesajı sil
    Guzel bir yaklasim...

• Filiz Yılmaz 3 (05.05.2013 16:00) Cevap yaz | Bu mesajı sil

Benim okuduğum ve hayat felsefemi değiştiren bir kaç kitap var. Mesela simyacı, sefiller ve suç ve ceza isimli kitaplar. Bu günlerde okuduğum yazar Ali KARABABA nın DÖNÜŞ YOK adlı kitabı da benim yaşam felsefemi olumlu yönde değiştirdi.

• Sinem Karataş 2 (14.11.2012 16:34) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Nietzsche-Böyle buyurdu zerdüşt ve Markus Zusak-HİÇ kimse sıradan değildir..Hayatımı değiştirdi diyemem ama görüş açımda farklılık yaratan etkileyici kitaplar...

• Mavi Uçurum 2 (26.10.2012 00:10) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

özgürlüğün ekolojisi ve hiyerarşinin çözülüşü
    murray bookchin

• Batıkan Karadağ (20.08.2012 01:51) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

platon-devlet ve nietzsche-böyle buyurdu zerdüşt

• Semi Pervane A (13.08.2012 13:45) Cevap yaz | Bu mesajı sil

the key...

• Gıy Gıy Gıy (13.08.2012 02:33) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

yok öyle bir kitap.

• Demet Sinan (13.08.2012 01:24) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

okudum kitaplar hayatımı değiştirmedi.. sadece hayata karşı bakış açım değişti.. kitaplar sayesinde geliştim. Bazı şeylerin farkına vardımm.şimdi bi kitap okuyorum Yasemin Sungur'un Eserinden 'Kariyer im Gelecek mi? ? ' Ve ben bu siteyi kitapta gördüm. iyi bi site.

• Mor Karinca (10.08.2012 01:36) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Sofi'nin Dünyası. Antoloji'ye girme sebebimdi. 6 yıldır hala buradayım.

• Yasemin Yıldız 3 (09.08.2012 16:01) Cevap yaz | Bu mesajı sil

Simyacı - Paulo Coelho

• Hepsi Boş (15.07.2012 02:21) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

'SİS' Miguel de Unamuno.

• Saliha Yıldız 1 (06.07.2012 22:23) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Tanrılaşan prens buda..

• Neslihan Komser (25.06.2012 19:44) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

lisedeyken okuduğum bir çift yürek isimli kitap

• Turuncu Toka (17.05.2012 18:00) Cevap yaz | Bu mesajı sil

Kişisel ataleti yenmek mümin sekman

• Donna Quixote (26.01.2012 17:17) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Deliliğin Tarihi - Michel Foucault

hayatımı değiştirdiği söylenemez ama bakış açımı genişlettiği doğrudur.

• Sibel Değerli (09.11.2011 18:33) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Hayatımı değiştiren değil ama etkilendiğim kitaplar var elbet ama iz bırakanlar 11 yaşındayken okuduğum küçük prens ve 22 yaşında okuduğum yalnız kadınlar sokağı....

• Nehir Deniz 2 (04.11.2011 11:00) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Dinle Küçük Adam - Wilhelm Reich

Sana kendi içimdeki küçük adamı anlatmakla işe başlayacağım...
    ...
    Demek ki, büyük adam, ne zaman ve hangi alanda küçük adam olduğunu bilir. Küçük adam, küçük olduğunu bilmez ve bunu bilmekten korkar. Kendi küçüklüğünü ve yetersizliğini, başkalarının gücü ve büyüklüğünün kendisinde uyandırdığı güç ve büyüklük görüntüleriyle örter.

Büyük genaralleriyle övünmektedir, ama kendisiyle övünmez. Kendisinde varolan düşünceye değil, kendi aklına gelmeyen düşünceye hayrandır. En az anladığı şeylere en çok inanır ve kolayca anladığı fikirlerin doğru olduğunu kabul etmez.

• doktorerolbey (10.10.2011 15:29) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

suç ve cezadaki tefeci kadının kafasına balta indiği an
    ve puslu kıtalar atlasının girişi hayatımı değiştiren kitap değil andır
    dolayısı ile kitaptır

• Sigara Dumanı (27.09.2011 01:39) Cevap yaz | Bu mesajı sil

Bir kitap hayat değiştirmez de olsa olsa yön verir. 1993 yılında okuduğum bir kitaptı. Süleyman Uludağ diye bir ilahiyat hocası yazmıştı.

İkinci kırılma birincisinden daha derin olmuştu. Yıl 1994'tü. Yazarını ve kitabın ismini vermeyim ama aradığım her şey neredeyse o kitapta vardı.

• Feride Turan (11.09.2011 11:25) Cevap yaz | Yazılmış 1 cevabı oku  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Hayatımın bütünüyle değişmesini sağlayan tek kitap Kur'an-ı Kerim Meali olmuştur. Ancak Muhammed Bozdağ'ın 'İstemenin Esrarı' kitabından sonra dua anlayışım tamamen değişti. Okumayanlara tavsiye ediyorum.

lyonac (08.01.2012 02:36) Cevap yaz | Bu mesajı sil
    Aynen Katılıyorum.

• Blue Rose 2 (09.07.2011 16:16) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Etkilendiğim dersem BİR ÇİFT YÜREK.....KÜÇÜK PRENS(çocuk romanı sanmayın asla tam bir zeka oyunu)

• Karen Gülbakar (30.06.2011 21:43) Cevap yaz | Bu mesajı sil

Emre Yavuzer'in Mavi Giyen Adam'ı hayatımı değiştirmedi ama bilimkurgu tarzına bakış açımı değiştirdi. Türk yazarlar aşk romanları dışında güzel işler yapınca okuyucu olarak mutlu oluyorum.

• All İzz Well (28.06.2011 03:02) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Biz osmanlıyız
    Çok orjinal bir kitap ecdad neler yapmış, yaşamış, bu günlere nasıl gelinmiş falan.. Ama çok etkileyici..
    Bir de metal fırtına we mehdix war ama bunlar kurgu tabii..
    Asıl kitap Biz osmanlıyız..
    HERKESE TAVSİYE EDERİM..

• Ahmet Çankal 2 (20.06.2011 21:52) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

hayatımı değiştiremez ama bakış açımı değiştiren kitaplardan bir tanesi:

ihanet noktası (dan brown)

• Elif Ef (20.06.2011 00:37) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Kitapların etkisinde kalırım ama hayatımı değiştirmedi hiç biri..

• Mahur Beste 1 (11.05.2011 11:00) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Murat Mehmet Beydilli.......Ödünç Bedenler...tatlı bir tesadüfff! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :)))))))))))

• Nermin Can 2 (31.03.2011 07:44) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Kişise gelişim kitapları.NLP,Sınırsız Güç vb.

• Emine Kandemir 1 (08.03.2011 14:10) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

hayatımı değiştirdi diyemem ama düşüncelerimi daha iyi kontrol etmemi sağladı diyebilirim. tabii ki The Secret...

• Filiz Şahin 2 (19.01.2011 21:44) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Elif Şafak -AŞK ve Kafka'yı sarsacak bir dönüşümün kapısının açılması...

• Berat Türkmen 2 (13.01.2011 19:24) Cevap yaz | Bu mesajı sil

'Derdimi Seviyorum 3' 'Hekioğlu İSMAİL' gercekten hayatımı değiştirdi Not: kitap 5 cilt lisede okumuştum ve halada okuduğum en iyi kitap diyebilirim.

• Mikail Kütük (12.01.2011 00:25) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Bir kitap en fazla hayatımıza bir şeyler katar diye düşünüyorum. Hayatıma yönünü tamamen değiştirecek bir kitabın olduğunuda sanmıyorum. Okuduğum en etkili kitap 'Sofinin Dünyası' sanırım. Daha lisenin başında felsefe ile ilgili olmamı sağladı. Yani sadece bir şeyler kattı, tamamen değiştirseydi zaten ondan önceki her şeyi ret etmiş olurdum.

• adam007 (16.12.2010 11:20) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

ÜNİVERSİTE MEZUNU ÇAYCI ARANIYOR - Eğitimde soykırım başladı sloganıyla 2011 Ocak ayından itibaren bütün kitapçılarda yer alacak olan kitap, alanında yazılmış tek eser olma özelliğini taşıyor. Üniversitenin bütün kapıları açacağı yalanıyla büyüyen Y-Nesli'nin nasıl kandırıldığını, üç kuruşa çalıştırılmalarını, sınav yalanlarıyla oyalanmalarını ve bir türlü hayatlarını kuramamalarını dünyadan örneklerle anlatıldığı eserde herkes kendi hikayesini okuyacak. Adem Eyüpoğlu'nun 6 yıllık araştırmalarıyla ortaya çıkan eseri umarım siz de beğenirsiniz.

• Serra Temel (24.11.2010 09:50) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

İpek Ongunun Bir Genç Kızın Gizli Defteri

• Hakan Ozgen 1 (20.10.2010 21:39) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Mülksüzler, Ursula K. Le Guin'den.

• Düş Ünce (10.10.2010 14:40) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

Hayatımı değiştirdi demesemde,beni çok ama cidden çok etkileyen 2 kitap var.biri Mehmet Rauf'un Eylül'ü diğeri Peyami Safa'ın Yalnızız'ı.okumak bile şerefti.

• Neler Nedir (10.10.2010 01:37) Cevap yaz | Bu mesajı sil

Hayatımı ne kadar değiştirdi bilemem de Joel Osteen'in Hayatını Şimdi Yaşa kitabı beni oldukça etkiledi. Üstelik yazarın protestan rahip olmasına rağmen...

• Taha Mehmet Telli (24.09.2010 22:47) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

YENİDEN İNSAN İNSANA yazar dogan CÜCELOGLU.yazar sadece kitap yazmamış sanki insanların her halini gösteren mılyonlarca insan almış kitabın içine koymuş o adamlar her bölümde çıkıp size kitapdaki içerigi birebir anlatıyor.bende o kitabı okudugum zaman neleri ne zaman ve neden yaptıgımı ve neleri ne zaman yapacagımı anladım.yazarın cok kitabını okudum ama o kitap başkaydı.herkese tavsiye ederim.

• Özgür Olgun (06.09.2010 17:51) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

insan herşeyden etkilenir.... büyülenmeye ve hayranlığa açıktır yapısı... ama ben hangi sanat eseri olursa olsun insan hayanda kökten değişiklikler yapacağını düşünmüyorum.... acıkçası bu bana çok mantıksız geliyor....
    sanat insanın duygularını körükler...onların dışa vurumunu kolaylaştırır ve daha yoğun yaşanmasını sağlar ama kesin bir etkisi olamaz çünkü insan hep yarından korkar ve yarınını düşünür önce...

bence bu ne kendini bilmekle alakalı.... kendini bilen insan ne istediğini bilir... ve onu elde etmek için savaşır... kendimi yalanlamıyorum ama belki bu noktada(kendini kandırmayla kendini bulma arasında) okunan bir kitap insanın kendini tanımasına yardımcı olur...

yoksa, daha 13 yaşındaydım evi terk etme kararı aldığımda... ve bir gün önce Jack London' unu Demir Yolu Serserileri kitabını bitirmiştim :)

• Vel Vele (17.08.2010 22:38) Cevap yaz | Yazılmış 1 cevabı oku | Bu mesajı sil

aylak adam..

• Elif Ela (16.08.2010 21:04) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

İnsan okuduğu kitaptan birşeyler almasını biliyorsa o insana cidden çok şey katar..
    Tek bir kitaptan biçok şey aldım diyemem ama bir çok kitaptan cidden çok şey aldım..

• Çakma Bayburtlu (15.08.2010 13:43) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

okuduğum bütün kitaplar eetkilemiştir beni..hepsinde ayrı bi benle karşılaştım..

• Sadık Uzun 1 (23.06.2010 09:35) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

20 yaşına girene kadar hayatı okudum...Ondan sonrasında ise hayatım değişmeye başladı...En çok okumanızı tavsiye edeceğim kitap HAYATTIR...Emin olun ondan sonra hayatınızın değiştiğine şahit olacaksınız...

• kitapkurdu.93 (06.01.2010 14:54) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

The Secret...

• Bitti Sayfada Hata Oluştu (15.12.2009 00:48) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

1 değil 4 kitap var. Ve sayısı 12 yi bulacak. :) Alacakaranlık, yeniay, tutulma, şafak vakti hayatımı değil ama hayallerimi değiştirdi.Keşke vampirler gerçek olsa.Keşke edward cullen gerçek olsa...

• Şehrin Yabancısı (15.12.2009 00:17) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

tutunamayanlar. oğuz atayın kitabı. okudum değişti yaşam. bir dahada eski olmadı olamadı...

• Melih Bedir (07.12.2009 13:38) Cevap yaz | Bu mesajı sil

böyle buyurdu zerdüşt yada zerdüştün salık verdikleri mantığın zirvelerindeki zeka oyunları ve can alıcı saptamalarıyla muhteşem bir kitaptı

• genc_devrimci (28.11.2009 12:57) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

mehmed uzun'un tüm kitapları hayatımı değiştirdi diyebilirim... ve öner yağcı'nın 'kardelen' isimli romanı...

• sultaniye80 (27.11.2009 09:59) Cevap yaz  Favori sözünü oku | Bu mesajı sil

ülkede hayatı değiştiren şeyler

'Türkiye'deki icraatlarının unutulmaması ve bakar körlerin gak guk etmemesi için Tayyip Erdoğan liderliğindeki AKP'nin Türk siyaset tarihindeki bazı ilklerini hatırlatmakta yarar görüyorum.
    1- İlk defa bir Başbakan ' Tezkere geçmezse memura maaş ödeyemeyiz' dedi
    2- İlk defa ekonomi büyürken işsizlik arttı
    3- İlk defa cari açık verilirken döviz kuru arttı.
    4- İlk defa bir Başbakan zam isteyen memura 'İMF'yi ikna edin' dedi.
    5- İlk kez ithalat 100 milyar doları aştı
    6- İlk kez cari açığın üstünde borçlanma yapıldı
    7- İlk kez Yunan kilise bankası Türkiye'de banka satın aldı.
    8- İlk defa domuz, kesimlik hayvanlar arasına alındı
    9- İlk defa düşük faizli dış borç yüksek faizli iç borç ile ödendi
    10- İlk defa bir Başbakan ve Dışişleri Bakanı, islamiyeti yok etmeye yemin eden bir Papa'nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.
    11- İlk defa bir Başbakan ' Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya' dedi.
    12- İlk defa bir cami kiliseye çevrildi.
    13- İlk defa kilise ve havralar imar planında yer aldı.
    14- İlk defa bir Başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan ' Üstün Cesaret Ödülü' aldı.
    15- İlk defa Türk askerinin başına ABD güçlerince çuval geçirildi.
    16- İlk defa bir Başbakan ' bir dönem dini kullandık' dedi.
    17- İlk defa petrol kanunu ile yabancılara 50 yıllık imtiyaz verildi.
    18- İlk defa yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.
    19- İlk defa iletişim sektörünün tamamı yabancıların eline geçti.
    20- İlk defa tezkere ret edilmesine rağmen Dış İşleri Bakanlığı genelgesi ile silahlar Türkiye
    üzerinden geçti.
    21- İlk defa bir Başbakan İslam dünyasının sınırlarını değiştirecek BOP'un eş
    başkanı oldu.
    22- İlk defa bir Başbakan Müslüman topraklarını işgal eden ABD askerlerininevlerine sağ
    salim dönmeleri için dua ettiğini açıkladı.
    23- İlk kez İsrailli bir işadamına çok gizli bir şekilde 800 milyon dolar kaynak aktarıldı.
    24- İlk defa bir Başbakan yapılan ihalede önce uçak istedi ama sonra Mercedes'e razı oldu.
    25- İlk defa fındık üreticileri en büyük mitingi yaptı.
    26- İlk defa bir Başbakan Türkiye'yi pazarladığını açıkça itiraf etti.
    27- İlk defa tarımsal üretimde dış ticaret açığı ortaya çıktı.
    28- İlk defa bir Başbakan çiftçilere ' Gözünü toprak doyursun' dedi.
    29- İlk defa kap kaç diye bir sektör ortaya çıktı.
    30- İlk defa zina suç olmaktan çıktı.
    31- İlk defa bir Başbakan en fazla yurt dışı gezisi yaptı.
    32- İlk defa bir Başbakan ' Borç yiğidin kamçısıdır' diyerek borçlanmayı bir başarı olarak gösterdi.
    33- İlk defa enflasyon % 10 artarken pancar fiyatları 99 kuruştan 88 kuruşa indi.
    34- İlk defa çiftçi ve emekliden vergi alınması sözü verildi.
    35- İlk defa bir Başbakan Danışmanı Amerikalılara Başbakan için 'Bu adamı kullanın, onu rögara süpürmeyin ' dedi.
    36- İlk defa GSMH artarken KDV tahsilatı yerinde saydı.
    37- İlk defa bir Başbakan TMSF katkısıyla bu kadar çok TV ve gazete yönlendirdi.
    38- İlk defa Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı misafir olarak gelen bir kralın ayağına gitti. Hem de 10 Kasım günü...
    39- 'İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ÇİFTÇİYE 'ANANIDA AL GİT' DEDİ...
    40- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ŞEHİD ZİYARETTİNDE (KENDİ OĞLU ÇÜRÜK RAPORU İLE ASKERE GİTMEDİĞİ HALDE) 'ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ
    DEĞİLDİR'DEDİ
    41- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN 3 MİO $'LİK GEMİYE GEMİCİK DEDİ.
    42- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN..... GAZETELERİNİ OKUMAYIN TELEVİZYONLARINI AÇMAYIN DEDİ.
    43- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNEN İNSANLARI DİNSİZLİKLE SUÇLADI.
    44- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN İÇİN CUMHURİYET MİTİNGLERİ YAPILDI.
    45- İLK DEFA BİR HALK KENDİ LAİKLİĞİNDEN VE ÖZGÜRLÜĞÜNDEN OLMAKTAN KORKTU...
    46- İLK DEFA ATAMI ANLIYORUM.
    ' Bu hızla Tayyip Erdoğan bu dönemde ülkemizde ki her şeyi özelleştirmiş olacak...
    İş bu ya özelleştirmeye ve satmaya kafayı takmış olan başbakanımız en sonunda kendisini özelleştirir mi? -
    - Türk Telekom, Arap'ın.
    - Telsim İngiliz'in.
    - Kuşadası Limanı İsrailli'nin.
    - İzmir Limanı Hong Konglu'nun...
    - Araç muayene işi Alman'ın.
    - Başak Sigorta Fransız'ın.
    - Adabank Kuveytli'nin.
    - İETT Garajı Dubaili'nin.
    - Avea Lübnanlı'nın.
    - Petkim? Ermeni'nin.
    - Rakı, Amerikalı'nın.
    - Finansbank Yunanlı'nın...
    - Oyakbank Hollandalı'nın.
    - Denizbank Belçikalı'nın.
    - Türkiye Finans Kuveytli'nin.
    - TEB Fransız'ın.
    - Cbank İsrailli'nin.
    - MNG Bank Lübnanlı'nın.
    - Alternatif Bank Yunanlı'nın.
    - Dışbank Hollandalı'nın.
    - Şekerbank Kazak'ın.
    - Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.
    - Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.
    - Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.
    - Enerjisa'nın yarısı Avusturyalı'nın.
    - Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.
    - Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.
    - İzocam, Fransız'ın.
    - TGRT(Fox) Amerikalı'nın.
    - Demirdöküm Alman'ın.
    - Döktaş Fransız'ın.
    Hepsi TÜRK' tü bir zamanlar...

1 2 3 4 5 6 Sonraki »

- tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2015. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: Hayatınızı değiştiren kitap?

Antoloji.com
31.01.2015 08:57:18  #.234#
  » Şiir  » Kitap  » Etkinlikler  » Şarkı Sözleri  » Resim  » Forum  » Nedir  » Gruplar  » E-Kart  » Sinema  » Haber  » Bilgi Yarışması  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim   » Seçim  
[Hata Bildir]